Březen 2008

Alyssa Milano v seriálu "My name is Earl"

29. března 2008 v 15:59 | Piperka |  Filmy nebo seriály Alyssy
Ahoj, jistě jste už slyšeli, že Alyssa Milano hraje v novém americkém seriálu, který se jmenuje "My name is Earl". Já jsem to teda nikdy neviděla, ale v Americe už jede 3. řada a našla jsem nějaké fotky Alyssky, která tam hraje Billie(Earlovu manželku, on je ale právě v komatu, tak se mu to asi všechno jen zdá) právě z té 3. řady, přesněji ze 16. dílu 3. řady. Osobně si myslím, že ten seriál je asi docela trhlý, ale může to být sranda, ale nemůžu to posoudit. Podle mě to Alyssce jako těhotné moc sluší, ale posuďte sami:
(klik na celý článek)

VGS Zadání-2.úkol

28. března 2008 v 17:48 | Piperka |  VGS
Ahoj, zase mi nějak blbne blog, tak se omlouvám, kdyby ten článek vypadal nějak divně: Ahoooj, ta je tu konečně zadání 2. kola! Vím, že to trvalo, ale znáte to...škola a tak.... Druh grafiky: Rozvrh hodin, já tomu říkám "Love" Rozvrhy. Ale nebude to tak jednoduché. Každý z vás soutěžících dostane jiné téma, tak pozorně čtěte. Všichni teda mají rozvrh a fotky jaké chcete, ale témata jsou následovná:
Phoebees→Phoebe a Cole→už mi přišlo
Hanka.piper→Piper a Leo
Siusen→Piper a Dan
Aleš→Paige a Glen
Piper.Ada→Phoebe a Coop
Paige→Paige a Henry
Guenevera→Paige a Kyle
Malá černá kočka→Phoebe a Dex
Chris89→Phoebe a Jason
Tak to by bylo....hotové výtvory mi posílejte do 4.dubna 2008 na e-mail: charmedpiperka@seznam.cz Hodně štěstí a těším se na vaše výtvory!:-)

Hlasujte for me pls:-)

26. března 2008 v 20:21 | Piperka |  Moje tvorba
Ahooj, díky vám moji zlatý lidiškové jsem postoupila do finále SONBlend, tak pls pro mě hlásněte, budu vám moc vděčná:-)

Můj další web!

26. března 2008 v 14:16 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahoj, založila jsem si nový web. ale ne na blog.cz, ale html stránku na yw.sk. Zatím tam skoro nic není a rozhodně to neznamená, že s tímhle končím to ne. Ten můj další web je hlavně o mojí grafice, tak bych byla ráda, kdybyste se tam koukli:-)
Děkuju:-)

1. Kolo VGS→Hodnocení

25. března 2008 v 19:29 | Piperka |  VGS
Ahoj, tak je tu konec hlasování v 1. kole a brzy bude nový úkol. Kdyby se jenom hlasovalo, dopadlo by to následovně:
(Klik na celý článek)

Ahoj

24. března 2008 v 22:12 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahoj, hodně lidí se mě tu ptá, kdy bude vyhodnocení 1. kola VGS a odpověď zní........ ZÍTRA! Už jsem ten článek začala psát, ale dnes už ho nestihnu zveřejnit, tak prosím vydržte! Jinak se omloubám, že jsem zase dlouho nic nepřidala, ale poslední dobou fakt nestíhám a je mi to hrozně moc líto....
Tak se mějte lidišci moji zlatý a doufám, že jste si užili Velikonoce:-)
Lovuju vás všechny
Piperka

Vote for me pls:-)

24. března 2008 v 12:15 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahooj....Prosím, hlasněte pro mě! Jsem v soutěži o nej blend!:-) Budu vám moc vděčná:-)) Klik na obrázek...
Tady je můj blend, tak se když tak koukněte...:

Splněná objednávka-Layout pro Billie

21. března 2008 v 18:25 | Piperka |  Layouty na objednávku
Ahoj, na začátek bych se chtěla moc, moc, moc omluvit za to, že jsem měla takové zpoždění, je mi to hrozně líto, ale doufám, že mi to odpustíš Billie...
Náhled:
(Klik na celá článek)

9. Design

20. března 2008 v 12:00 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahoj, tenhle new design už mám vytvořený hodně dlouho a teď ho sem koneně dávám. Není zrovna veselý, ale to ani já moc nejsem... Můj pejsek je nemocný a ve škole toho máme tolik, že pomálu ani nestíhám přidávat na blog a to mě mrzí. Teď jsou ale Velikonoce, tak toho doufám přidám víc, než jsem mohla v týdnu.
Ještě jednou moc děkuji siusen za krásný předešlý design, ale už to chce změnu.
Je s Alyssou Milano. Alysska už tu na designu hrozně dlouho nebyla, tak jsem ho vytvořila. Je vytvořený ještě v PhotoFiltre. Já už mám sice i PhotoShop, ale už jen na 7 dní...bohužel...Kdybyste někdo věděl, jak by se to dalo ještě prodloužit, tak mi plsky písněte:-) Nezapomeňte na komentíky, myslím, že se mi docela i povedl...
Náhled:
Name: Alyssa Milano
Colours: Black & Grey
Feat: Alyssa Milano
Od: 20. března 2008
Do: To se ještě uvidí
Tak pište vaše názory, těším se na ně:-)

Podporuju charmed.blog.cz

19. března 2008 v 22:04 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahoooj, moooc moc podporuju super bloček o charmedkách a to http://charmed.blog.cz !!
Je moc bezvadnej:-)a chodím na něj moc ráda...je to úplně 1. blog o charmed, na který jsem začala pravidelně chodit:-)))

VGS-Hlasování o postup do 2. kola

18. března 2008 v 20:07 | Piperka |  VGS
Ahoj! Jsem zase nějaká nachcípaná a píšem furt nějaké testy ve škole, že to moc nestíhám. Tak je tu konečně hlasování o postup do 2. kola VGS. Bohužel v každém kole jeden soutěžící vypadne, ale musm říct, že všechny blendy, které mi přišli jsou krásné. Soutěžících je nakonec jenom 10. Nějak jsem to popletla a myslela, že neodevzdal výtvor Aleš, ale neodevzdala ho Billie. Protože jsem jí upozornila až před pár dny, dávala jsem jí ještě šanci, ale blend nepřišel. Bohužel...
Jinak jsem ještě chtěla upřesnit jak to bude s hodnocením. Budou se sčítat body z mého a vašeho hodnocení. Vy budete hlasovat poocí ankety. Za každé 1. místo v tomto kole soutěžící dostane 20 bodů. 2. 18 a takhle po dvou, takže dostane i ten poslední 2 body. Potom se sečtou body ode mě a od vás a potom se určí, kdo vypadl. Doufám, že je to všem jasné a teď už výtvory:
(Klik na celý článek)

Hotová objednávka pro Sharpay-Design s Paris Hilton a oznámení

11. března 2008 v 22:26 | Piperka |  Layouty na objednávku
Ahoooj! Tak nejprve bych začala tím oznámením! Jsem zpět! Moje oko už je úplně v pořádku a chtěla bych říct, žee hlasování v soutěži začne zítra. Chtěla bych upozornit Aleše, protože mi svůj výtvor ještě neposlal, od ostatních soutěžících mi přišel:-)
A teď bych přašla k té objednávce. Sharpay, chtěla si ode mě design s Paris Hilton tak tady je. Je dělaný v PS a myslím, že se celkem povedl, tak snad se ti bude líbit...:-)
Náhled:
(Klik na celý článek)

Soutěž se odkládá?

9. března 2008 v 10:45 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahoj, bohužel musím odložit VGS, takže na to budete mít víc času.... Proč? Protože mám zánět spojivek...na počíteči nesmím být dlouho, max. tak 10 minut, takže budete muset počkat.... Taky bych chtěla připomenout, že někteří stále ještě neposlali výtvory.... Jinak všem, co mi ho poslali jsem odepisovala...doufám, tak se nemusíte bát, že by nepřišli... Všechny jsou moc krásné;-)
Tak se mějte a až si to vyléčím tak napíšu...papa
Piperka

Narozkyyy!!!

6. března 2008 v 16:34 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahooooj!!! Vůbec jsem si to neuvědomila, ale 4.3. tenhle bloček oslavil svoje 1. natozeniný!! Je neuvěřitelný, že už to trvá roook!:-)))Dneska ráno jsem si na to vzpomněla!:-D Je to neuvěřitelný:-) Chtěla bych moooc poděkovat všem, kteří chodíte na můj bloček a doufám, že sem budete chodit dál:-))) Všechny vás lovuju♥!!
Piperka:-)))
Také na oslavu narozenin bločku sem dávám New Design:-)
Tenhle design není mojí tvorby! Je od Siusen z http://charmed-clubs.blog.cz
Myslím, že je mooooc krááásný a že se Siusen povedl a moc jí za něj děkuji:-)
Jmenuje se: Prue is Ms. Hellfire
Tak pište jak se vám líbí:-)

Holly Marie Combs & David Donoho

5. března 2008 v 21:11 | Piperka |  Akce s Holly
Ahooj:-) Dneska sem dávám taky nějaké fotečky Holly:-) Tyhle už jsou ale dost staré, ale moooc krásné:-) Jsou totiž ze svatby Holly a Davida Donoho:-) Holly už byla tenkrát poprvé těhotná a vypadala moooc krááásně:-)) Jen posuďte sami:-)
Horečné přípravy:-))
(Klik na celý článek)

Splněná objednávka pro Phoebe003-Blend s Phoebe a Paige

5. března 2008 v 20:52 | Piperka |  Blendy
Ahoj, dneska jsem se zase pustila do objednávek.... Moc se omlouvám, ale poslední dobou moc nestíhám... Všechna ta škola a učení mi zabírají tolik času, že to prostě nestíhám. Dneska jsem vytvořila blendík pro Phoebe003 z http://naj-charmed-prue.blog.cz/
Přála sis blendík s Paige a Phoebe, tak jsem ho tedy vytvořila, doufám, že se ti líbí:-)

VGS-1. úkol:-)

4. března 2008 v 21:39 | Piperka |  VGS
-Tak a je tu 1. úkol do Velké Grafické Soutěže:-)
-Váším 1. úkolem bude vytvořit blend....
-S kým: S Alyssou Milano....Fotky nejsou dané, můžete si vybrat jaké chcete....
-Rozměry: max. 650x450
-Barva: Barva opravdu není daná, jaká se zrovna bude hodit k fotkám, které si vyberete:-)
-Vaše výtvory mi posílejte na mail: charmedpiperka@seznam.cz do 11.3.2008, takže na to máte týden.
-Jak už jsem říkala, hodnocení nebude jen na vašich přátelích a na návštěvnících blogu, ale hodnotit budu i já. Moje hodnocení bude mít určitou váhu na konečném hodnocení....
-Těším se na vaše výtvory:-)))

Blendík s Rose McGowan

4. března 2008 v 18:36 | Piperka |  Moje tvorba
Ahoooj!!! Blog.cz zase nějak blbne...pro změnu....tak doufám, že se to zveřejní. Dneska jsem vytvořila blendík s Rose, a je to můj 1. blend z PhotoShopu. Stáhla jsem si totiž nedávno PhotoShop, ale vůbec jsem se tam nevyznala, ale už jsem se tročku zorientovala:-D Když to srovnám s grafikou někoho jiného z PhotoShopu, není to nic moc, ale na to, že je to můj 1. výtvor v PS, si myslím, že je docela povedený:-) Stačí kliknout:-) A nezapoměňte na komentíky:-)

VGS-Soutěžící

3. března 2008 v 19:22 VGS
Ahoj!! Ukončuji přihlašování do Velké Grafické soutěže, protože už se přihlásilo hosně lidí. Celkem 11 a jsem moc ráda, že se vás přihlásilo tolik:-) Protože je vás tolik, bude celkem 10 kol. V každém kole dostanete za úkol vytvořit nějakou grafiku na dané téma a výtvory mi budete posílat na mail: charmedpiperka@seznam.cz
Co se týče hodnocení výtvorů. Hodnotit budou moct vaši přátelé a návštěvníci blogu, ale také já a moje hodnocení se odrazí na konečném výsledku, aby to nebylo také jen o tom, kdo kolik má kamarádů.
V každém kole vypadnou jeden člověk a jak už jsem říkala, bude celkem 10 kol.
Tady nějaké info o soutěžících: