Listopad 2008

25. spřátelený blog

27. listopadu 2008 v 22:07 | Piperka |  Spřátelené bločky
Ahooj, no tak dostala jsem se k tomu az dnes, prestoze jsme sprátelili blogy uz pred pár dny.
To new SBécko, je naprosto úúúzanej blog o Charmedkách! Fakt suprovej. Vede ho Martin, naprosto suprovej šlovíšek a jeho blog je fakt super, tak se urcite kouknete!TOP 20 čarodějek

27. listopadu 2008 v 21:05 | Piperka
Ahooj, no tak jsem nasla informaci, ze nejaká Americká televizní stanice vyhlásila soutez o TOP 20 nejznámejsích carodejek na svete a vsechny 4 nase Charmed sestry se umístily! Nejlépe, jak muzete videt, dopadla Holly Marie Combs:-)

20. Alex Russo, The Wizards of Waverly Place
19. Miss Cackle, The Worst Witch
18. Marge Simpson, Treehouse of Horror VIII
17. Amanda Tucker, Tucker's Witch
16. Ella, Hex
15. Witch Hazel, Looney Tunes
14. Endora, Passions
13. Paige Matthews (Rose McGowan), Charmed
12. Tabitha Stephens (Lisa Hartman), Tabitha
11. Mildred Hubble (Fairuza Balk), The Worst Witch
10. Prue Halliwell (Shannen Doherty), Charmed
9. Endora (Agnes Moorehead), Bewitched
8. Wilhelmina W. Witchiepoo (Billie Hayes), H.R. Pufnstuf
7. Phoebe Halliwell (Alyssa Milano), Charmed
6. Tabitha (Juliet Mills), Passions
5. Sabrina Spellman (Melissa Joan Hart), Sabrina the Teenage Witch
4. Grandmama Addams (Blossom Rock), The Addams Family
3. Piper Halliwell (Holly Marie Combs), Charmed
2. Willow Rosenberg (Alyson Hannigan), Buffy the Vampire Slayer
1. Samantha Stephens (Elizabeth Montrgomery), Bewitched

VGS→7.úkol

21. listopadu 2008 v 20:25 | Piperka |  VGS
Ahooj, no tak konečně přidávám 7.úkol do VGS a tentokrát to bude, možná trochu netradiční, ale asi jak pro koho. Jinak tenhle úkol bude úž předposlední, 8.úkol bude finále. Jinak hned zítra začínám konečně s awardy...teda doufám...
No a teď k úkolu, budete mít za úkol vytvořiiiit........

Druh grafiky: Big avatar!
Rozměry: 250x250
Barvy: No specifikum skoro žádný, ale musí se tam vyskytovat černá...
Téma: Jo, dneska na téma! Téma je Forever Charmed...
Není to podle mě zase tak složitý... Myslím, že to určitě všichni zvládnete;-)

Posílejte mi to do... no až mi to pošlete všichni, tak to vyhodnotím, na mail charmedpiperka@seznam.cz nebo přes icq. Moje je: 200-311-695

Sečteno a podtrženo>>Design č.16

20. listopadu 2008 v 16:49 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahooj no tak uz jsem se rozhodla, taky díky vám... Dopadlo to tak, ze hlasovalo celkem 9 ldí, 1 chtel verzi 1, 3 chteli verzi 3 a zbytek verzi 2 a tak je tady. Chtelo to uz zmenu, ten se Shannen tu uz byl hrozne dlouho.
Name: Pardon My Past
Feat: Minulé zivoty Charmed a muz tehdejší Piper-Gordon
Colours: Red & Very Light Salmon
Made By: Piperka (Me)
Program: Photoshop
Od: 19.listopadu 2008
Do: 13.prosince 2008
Task pls, piste názory!
Náhled:

Petice blog.cz!

18. listopadu 2008 v 18:48 | Piperka |  Novinky na blogu
Kdyby se to splnilo, bylo by to hrozný! Neprezila bych to! Ztratila bych spoustu prátel a taky tenhle blog. Mohla bych ho presunout na nejaký web...asi si zacnu zálohovat blog, kdyby se to náhodou opravdu chystali udelat!

Jestli nepřečteš a nesplníš,ohrožíš i svůj blog!!!Týká se to všech blogařů na světě!!Ale jen blog.cz!!

Tady:

Nepodařilo se připojit k databázi. Systém je v tomto okamžiku pravděpodobně přetížen.
Omlouváme se za problémy, zkuste se, prosím, připojit později.
Děkujeme za pochopení.

Tak tohle se nám ukazuje stále častěji. Je možné, že blog.cz bude zrušen v důsledku obrovského množství (nejen) nepoužívaných blogů. Takže si prosím tuhle petici celou zkopírujte na blog a pomozte nám zabránit zrušení www.blog.cz a pokuste se smazat své vedlejší blogy, které nepoužíváte. Děkujeme za pochopení.

Dej si to prosííím na blog!

http://rose-mcgowan.blog.cz/

18. listopadu 2008 v 18:20 | Piperka
Ahoj, nevím, jestli jste tento blog vsichni znali, ale já ho znala moc dobre. Byl moje Sbécko a lidisky na nem byli fakt naprosto úzasný, ale dlouhou, hrozne dlouhou dobu byl zavrený, ale ted je zpátky! Coz me hrozne tesí, je to skvelý a já bych ráda pomohla tomu blogu tím, ze sem dám jejich upoutávku a doufám, ze se tam podíváte!Pathology/Pathologie

18. listopadu 2008 v 17:59 | Piperka |  Filmy nebo seriály Alyssy
Ahooj, no tak vcera jsem se vrátila z Vídně... fakt povedená výprava... Měli sme namířeno na výstavu Vincenta van Gogha, ale díky mým velmi trpělivým rodičům, kteří psychicky nevydrželi frontu, sme byli nuceni odejít, což mě dost mrzí, protože mě to dost zajímalo... No to je jedno... teď už jo... Tak sme aspoň prolezli centrum... Belveder, Hunderwasserhouse a tak podobně... A řeknu vám, že 4 hodiny ve vlaku... nic moc.. mám zablokovanej krk:-D

No ale teď už k článku. Přidávám vám sem popis filmu který tento rok natočila Alyssa Milano.
Režie: Marc Schoelermann
Scénář: Mark Neveldine
Žánr: Horor, Thriller, Drama
Hrají: Milo Ventimiglia, Michael Weston, Alyssa Milano, John de Lancie, Lauren Lee Smith,
Johnny Whitworth atd...
(klik na celý článek)

Anketa>Které záhlaví chcete?

15. listopadu 2008 v 23:17 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahoj, premýslela jsem o tom, ze uz by to chtelo new design a ve své drívejsí tvorbe jsem nasla jednu vec, nemám totiz cas na grafiku...poslední dobou vlastne na nic..a myslím si, ze je celkem povedená a ze by sem sla, ale má to jeden hácek. Má tri verze a já se nemuzu rozhodnout, kterou sem dát. Pokud se chcete nechat prekvapit new designem tak si ty verze neprohlízejte, ale komu by to nevadilo, poprosím ho o názor, protoze opravdu nevím!
Pod tímhle clánkem je anketa, ale klidne piste i do komentu.
1. verze-TADY
2. verze-TADY
3. verze-TADY

Tak kterou? První, druhou nebo tretí??
ROZHODNUTO UZ NEHLASUJTE! DEKUJU MOC ZA POMOC!!

Loucíím se s vámi!

15. listopadu 2008 v 22:57 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahooj, no tak dneska jsem sice neco pridala, ale moc toho není no, já vím, jeste mozná neco stihnu, ale nevím. Chtela jsem vám sem dát nejaké info o filmu Pathology ve kterém hraje Alyssa, nebo nejaké dalsí fotky, ale jelikoz zejtra odjízdím do Vídne, tak to bude muset asi pockat az do pondelí (17.11.). Hrozne me mrzí, ze jsem na to tady tak trochu...trochu hodne kaslala, ale pokusím se napravit, ale skola je ted fakt hrozná...asi to znáte.. No nic, mejte se tu krásne..
Pááá
Piperka

Rose McGowan 13.11.2008

15. listopadu 2008 v 22:41 | Piperka |  Rose A. McGowan
Ahooj, no tak po delsí dobe zase pridávám nejaké fotky. Tentokrát opet s Rose. 13.11.2008 byla zastizena se svým pejsem Bugem na letisti (LAX) v L.A. Moc jí to tam sluselo! Fakt vypadla úzasne a má naprosto dokonalej new úces. Musíte uznat, ze jí neskutecne slusí! Je to krásná a príjemná zmena, ale je to nezvyk:-D Bugovi to samozrejme sluselo taky;-) Doufám, ze se nejaké nebudou opakovat, shánela jsem je tak vsude mozne...:


(klik na cely clanek)

VGS 6.kolo>>VYHODNOCENÍ

15. listopadu 2008 v 22:01 | Piperka |  VGS
Konečně?
Já vím, tohle zpoždění se prostě nedá omluvit a snad se o to ani nebudu pokoušet. Jen chci říst, že je mi to fakt hrozně moc líííto. Nevím, jestli vůbec bude někdo ještě chtít pokračovat. Prosím napište mi do komentářů, než zadám další úkol. Pokud nebudete chtít pokračovat, vyhodnotím jako finále už tohle. Slibuju, že zapracuju i na těch awardech pro vypadlé soutěžící, ale teď už k hodnocení.
Guenevera, přesto, že byla moc dobrá grafička, svůj výtvor neodeslala, zrušila blog a neodpovídala ani na maily. To znamená, že je diskvalifikována!
Ale stejně bohužel musím v dnešním kole někoho vyloučit.
Ale začnu prvním místem:

SIUSEN-1.místo:

Siusen, tvůj výtvor je fakt nádherný. Já k němu nemám co dodat! Je to bomba, nemám co bych tomu vytkla. Skvěle si se s tímto úkolem vypořádala a právem si zaloužíš 1. místo a postupuješ do dalšího kola.
HANKA.PIPER-2.místo:
No tak tvůj výtvor Hani, byl taky moc krásný. Vlastně ani nevím co bych ti vytkla. Já bych teda možná dala jiný font písma, ale to zas tak důležité není. Možná bych přidala ještě nějaký brush do levé části kalendáře, ale je opravdu krásný, poradila sis s tím skvěle a je to fakt originální a moc pěkný nápad a proto si zasloužíš 2. místo a postupuješ do dalšího kola.

AdushQa.Holly-3.místo:
No, Adush, tvůj kalendář je opravdu velmi zajímavý a pěkný, ale... no to ale tu je. Moc se mi líbí ten nápad s pozadím moře a pláže, když jsou to fotky z pláže, ale myslím si, že by úplně stačilo, kdybys tam dala pouze ty dvě fotky a nebo tu třetí tak, aby nebyla tolik průhledná a ten brush, ty kytky. Opravdu je tam moc pěkný, ale dala bych ho v jiné barvě, ta oranžová mi tam moc nesedí, ale jinak moc pěkný a 3. místo je tvoje což znamená, že postupuješ.

Brody(Chris89)-4.místo:
Brody, je mi to moc líto, ale bohužel do dalšího kola nepostupuješ. Nezlob se, ale myslím, že se ti tentokrát výtvor moc nepovedl. Umíš mnohem lepší grafiku. Myslím, že fotky jsou moc pěkné a i to pozadí je docela dobře udělané, ale podle mě, je těch fotek zbytečně moc a přijde mi, že i na tom pozadí je toho moc. Ale nevadí! Teď už děláš mnohem lepší grafiku. Je mi to líto, ale nepostupuješ a napiš si prosím do komentářů, koho či co chceš na hlavní award. V soutěži sis vedl fakt skvěle!
Všem gratuluju a doufám, že přestože jsem se tak spozdila, budete pokračovat!

Holly Marie Combs 28.8.2008!

1. listopadu 2008 v 12:53 | Piperka |  Holly Marie Combs Donoho
Ahoooj! No tak zrovna nedávno, myslím, ze tak pred dvema dny jsem narazila nekde na fotky Holly Marie Combs z 28.8.2008! Byla zastizena paparazzi ve Vencooveru(nevim jak se to píse) v Kanade. No ty fotky jsem doopravdy sehnala az dneska. Snazila jsem se jich totiz najít co nejvíc... A reknu vám, ze to byla docela práce..:-D No moc jí to tam slusí a jsem moc ráda, ze se taky jednou ukázala. Ani nevypadala, ze by jí ty paparazzi nejak obzvlást vadili.. No oni jí taky moc casto nezastihnou ze jo...Tak tady jso uty fotesky tak posudte sami:


Tak piste komenty!
Dodatek k 15.11.2008: Dneska jsem zjistila, ze se Holly vracela zrovna z natácení seriálu Mistresses kde bude hrát hlavní roli! Uz se na ten seriál moc tesím:-))