Únor 2009

Prozatimní HIATUS...:-(

20. února 2009 v 20:15 | Piperka |  Novinky na blogu
Ahoj, tohle se mi píše fakt těžko, ale už jsem se rozhodla. Poslední dobou mě Charmed manie nějak opouští, prostě už mě to nebaví jako dřív a potřebuju pauzu. Zase mě to začíná chytat, jak je teď zase dávají na Primě, ale pořád to není ono. Moc se omlouvám všem. Asi jsem vás zklamala... Doufala jsem, že tohle nebudu muset nikdy psát.
Ale tohle není Hiatus na pořád. Potřebuju jenom pauzu, provětrat si hlavu, všechno si pořádně rozmyslet. Já se vrátím, slibuju. Zítra odjíždím na týden do Itálie. Myslím, že týden by mohl klidně stačit. Nedokážu to tu jen tak opustit. Tolik mám s tímto blogem spojeno, poznala jsem tu spoustu přátel... z těch nejlepších asi Siusen, Nika, Hanka.Piper, Tracy, Phoebees, Danny, Adík-Phoebik, Martin a mnoho a mnoho dalších.
Všechny vás miluju, bude se mi po vás stýskat.
Ale já se vrátím, určitě se vrátím, musím se vrátit, nedokážu skončit, to nedokážu... Někdy v budoucnu možná, ale teď nejsem připravená, nejsem schopná zmizet...

Mějte se krásně, miluju vás všechny, za všěchno vám děkuju, budete mi chybět.... Zdráhám se to vůbec zveřejnit, chybíte mi už teď...

Piperka♥♥♥

Charmed//Čarodějky opět v TV!

3. února 2009 v 18:40 | Piperka |  1.serie
Ahoooj!
Omlouvám se, že na to tady poslední dobou kašlu, ale mám teď hodně práce s novým blogem http://twilight001.blog.cz/ , který mám s kámoškou... neznamená to, že s tímhle končím, to ne!
Ale teď už k bodu programu!
Dozvěděla jsem se, že televize Prima začne opět vysílat seriál Čarodějky od první serie od 12.února 2009 v čase 14:40! Ja jsem z toho vážně nadšená, je to super! A ještě v takovim dobrym čase... nebudu je stíhat jenom v úterý...! Teda, ne že bych byla ráda, ale normálně jsme je nestíhala skoro vůbec... Je to prostě dokonalý, jsem naprosto happy!
TV Prima si tímto u mě vylepšila reputaci po té, co odložili premieru 3. řady seriálu BONES přišlo tohle a tím mě opět obměkčili!:-))))
Ještě jedna důležitá věc, budou je vysílat od 1. pouze do 6. serie, což mě sice trochu mrzí, ale zase 7. a 8. dodávali nedávno...