Dárečky For You

For Siusen...

30. srpna 2008 v 22:35 | Piperka
Ahoj...no moje skvělá kamarádka Siusen a její bloček http://charmed-clubs.blog.cz 28.8. oslavili přesně v čase 0:43, :-D to jsem si našla, 1. narozeniny tohoto úúžasného blogu. Moc jim gratuluju a tady jsem vytvořila pro Siusen takový malý dáreček a doufám, že se jí bude líbit. Ještě jednou vše nej a doufám, že tu s námi jak Siusen tak bloček ještě dlouho budou:-))♥♥
Hayden
Tak snad se ti líbí:-)

Thanx for Phoebinka and Paiginka

16. února 2008 v 12:55 | Piperka
Ahojky, chci moc poděkovat holkám z www.charmed-lovely.blog.cz , protože mě vyburcovali k tomu, abych na své grafice něco změnila. Když to napsaly do komentářů, došlo mi, že mají pravdu a že musím něco udělat a okamžitě jsem si stáhla spoustu nových brushů na blendy:-)))
Za to jim moc, moc děkuji a tady je něco pro vás holky:
(klik na celý článek)

Happy Birthday Siusen!:-))

11. února 2008 v 19:23 | Piperka
Ahojky, dneska má moje super kamarádka Siusen z http://charmed-clubs.blog.cz 15. narozeniny a jelikož už sem skoro zdravá a připlížila jsem se na počíteč, udělala jsem jí malý dáreček:-)
Tak všechno nejlepší k narozeninám Siusen!
(Klik na celý článek)

Dáreček pro Niku

29. prosince 2007 v 17:31 | Piperka
Ahojky...Vím, že už je dost dlouho po Vánocích, ale dárečky rozdávám postupně.... Tak tenhle je pro mojí kámošku Niku a taky webmissku http://loveincharmed.blog.cz a je to blendík s Phoebe/Alyssou:-)
Tak snad se ti bude líbit Niko a vám doufám taky:-)) Tak pište názory:-)
Tady je:

Dáreček pro Hanku.piper

26. prosince 2007 v 17:02 | Piperka
Ahojky. Vytvořila jsem pro Webmissku blogu http://serialy-hanka.blog.cz a mojí dobrou kamarádku Hanku.piper opožděný dáreček k Vánocům. Je to blendik s Holly Marií Combs tak doufám, že se ti bude líbit, a že se bude líbit i ostatním:-)

Dáreček pro Siusen

25. prosince 2007 v 18:54 | Piperka
Ahojky. Vytvořila jsem pro mojí kamarádku Siusen a zároveň Webmissku na http://charmed-clubs.blog.cz k Vánocům blendík s Julianem McMahonem:-)
Doufám, že se ti bude líbit Siusen a i vám ostatním. Tak tady je:

Veselé Vánoce!

25. prosince 2007 v 14:23 | Piperka
Ahoj, ahoj, ahoj! Už je to tady! Vánoční svátky, dny plné radosti a lásky! A taky jsou prázdniny, které jsou pplné příbuzných, takže nemám zas tolik času na přidávání. Snad se tento článek zveřejní, nějak mi to teď blbne. Tak ještě jednou krásné svátky:-)
Krásné svátky vánoční,
pěknou cestu půlnoční,
od Ježíška velký ranec,
na Silvestra super tanec,
od muziky lehký krok
a pak šťastný celý rok 2008
přeje Piperka
 
 

Reklama