→Kaley Cuoco←

O Kaley Cuoco...

8. července 2008 v 14:55 | Piperka
Ahoj...no..došlo mi, že bych sem o ní mohla taky něco napsat no...:-D Tak tady je nějaké info no...:
Kaley Cuoco
Kaley Christina Cuoco se narodila 30. listopadu 1985 v Camarillu, v Kalifornii rodičům Garymu a Layne Cuoco. Kaley má mladší sestru Brianu.

Modelkou se stala již v šesti letech a v sedmi si dostala svoji první roli v televizním filmu QUICKSAND (Pohyblivý písek). Hostovala ve spoustě seriálů, ve dvanácti si zahrála ve filmu PERFEKTNÍ ZÁSKOK a v patnácti se svou vrstevnicí - v té době rovněž začínající herečkou Michelle Trachtenberg ve filmu TO ANI NEMŮŽE BÝT NEBE. Ve Spojených státech ji roku 2002 proslavil seriál 8 JEDNODUCHÝCH PRAVIDEL. V devatenácti se ji do rukou dostala nabídka na zajímavou roli pubertální dcery Amandy guvernérky státu Kalifornie v katastrofickém filmu DESET A PŮL STUPNĚ. Od roku 2005 vystupuje v poslední sérii ČARODĚJEK jako Billie, mladá svěřenkyně sester Halliwellových. Tato role ji vynesla zatím asi největší popularitu.

Ve volném čase Kaley ráda hraje tenis (je dokonce členkou týmu amatérské divize Jižní Kalifornie), bowling, nakupuje, baví se s kamarády, tancuje hip-hop, jezdí na koni nebo hraje na bicí. Říká, že stačí 10 minut "mlácení do bubnů" a je z ní jiný člověk…

Kaley Cuoco-Rozcestník

27. ledna 2008 v 10:59 | Piperka
 
 

Reklama