Obecné info

Víte, že...?

25. srpna 2008 v 11:12 | Piperka
Ahoj, dneska jsem se sem rozhodladát cást známé rubriky Víte, že...? Alyssa Milano... Nejaké veci jste mozná vedeli, nejaké mozná ne, tak si to prectete, jestli chcete...
Takze...
Víte že...
...Alysse byla nabídnuta role Lary Croft ve filmu Tomb Raider, ale ona ji nepřijala kvůli Čarodějkám?
...byla na konkurzu na roli Moniky v Přátelích?
...její nejoblíbenější místo pro pobavení je Disneyland?
...byla jednou z příčin rozpadu manželství Briana Krause?
...na svatbě se Cinjunem Tatem jí byla za družičku Holly Marie Combs?
...její obrázek posloužil jako předloha k hlavní postavě Ariel animované pohádky "Malá mořská víla"?
...je alergická na sójové produkty?
...je šíleně pověrčivá?
...v prosinci 1998 vyhrála 230 000 dolarů v soudním sporu s tvůrcem webu, na kterém ilegálně nabízel její nahé fotografie?
...člověk (živý či mrtvý), se kterým by se nejraději setkala, je John Lennon?
Tak co? Vedeli jste to? Já tedy neco ano, neco ne... mozná toho nekdy pridám i víc....tak piste názory...

Alyssa a vegetariánství

25. srpna 2008 v 10:49 | Piperka
Ahoj, po dlouhé dobe zase neco...omlouvám se...ale ted uz neco jiného...
Věděli jste, že Alyssa Milano je vegeteriánka? To možná ano, ale věděli jste proč? Jestli ne, tak se to dnes dozvíte. Alyssa Milano je vegetariálnou už 7 let. Přestala jíst maso po teroristických útocích v USA 11.9.2001. Její dobrý kamarát za Alyssou přiletěl z New Yorku na návštěvu právě po těch útocích a řekl jí, že všude cítil spálené maso. Alyssu od té doby přešla chuť na maso a já se ani moc nedivím. Me by presla taky...
Ted nejaká fakta:
Okolí: Holly, její dobrá kamarádka, byla vegetariánkou sedm let
Oblíbené jídlo: sushi, lazaně se špenátem
Filmografie: její postava Denisy Harris z filmu Krutá Aljaška byla vegetariánka
Zajímavosti: Alyssa podporuje PETU, organizaci za práva zvířat

Alyss má narozeniny!!!

19. prosince 2007 v 21:49 | Piperka
Ahojky! Alysska má dneska, 19.12., 35. narozeniny!!! Udělala jsem takové přáníčko, ale není nic moc... Jinak Lyssince moc gratuluji a přeji jí všechno nejlepšíí! A vy určitě taky:-)
Pište názory:-))

Holly měla narozeniny:-)

4. prosince 2007 v 12:16 | Piperka
Ahojky:-) Včera jsem sem nemohla přijít a Holly měla včera 34. narozeniny:-)) Takže všechno nejlepšá Holly:-)

Obrázky Alyssky

16. září 2007 v 14:35 | Piperka
Tak tady pár obrázků Alyssky
Moc krásná je na téhle fotce:-)
Krása♥:-)
Nádherné obrázky. Alyssce to tady mocinky sluší že jo?

Něco o Alysse Milano

23. dubna 2007 v 11:33 | Piperka
Celým jménem Alyssa Jayne Milano se narodila 19.12.1972 v Brooklynu-NewYork, USA ve znamení Střelce. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby prošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době vydala několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1995) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.

Něco o Holly Marii Combs

15. dubna 2007 v 12:10 | Piperka
Holly Marie Combs
Holly se narodila 3.12.1973 v San Diegu v Californii. Její matce bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po pouhých dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se však o ni matka dobře starala. Když jí bylo osm, přestěhovali se s matkou do New Yorku, kde se Holly začala ve škole učit herectví.
Svou kariéru začala v deseti letech vystupováním v televizních reklamách. V třinácti letech si zahrála malou roli ve folmu Sweet Hearts Dance, kde hrály třeba Don Johnson a Susan Sarandonová. Další role hrála třeba v New York Stories, The Guiding Light a As the World Turns. Pokud vám předchozí filmy stejně jako mě vůbec nic neříkali, tak si ji určitě vybavíte jako Kimberly Brockovou v Picket Fences nebo jako Piper Halliwell v seriálu Charmed.=O)
Holly měří 150 cm a je protestantského náboženství. V současné době má dva syny a je provdaná.Její oblíbené jídlo je italské. :-))

Obrázky Holly Marie Combs

15. dubna 2007 v 11:55 | Piperka
Holly Marie Combs
=O)))
Holly se svojí mamkou. Řekli byste, že je to její máma?
Holly se svým chlapečkem. Nejsou to krásné fotešky?
 
 

Reklama