Shann Doherty

Happy Birthday Shannen!

12. dubna 2009 v 23:34 | Piperka
Ahoj! No nestihla jsem sice udělat žádné přáníčko a opět se tu ozývám po dlouhé době, ale dneska jsem prostě musela... Shannen Doherty, představitelka Prue Halliwellové, dneska slaví svoje 38. narozeniny a já jí přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a tak podobně! Prostě jen to nejlepší a doufám, že jí to přejete i vy;)

Nightlight/View of Terror//Vyhlídka strachu

6. prosince 2008 v 20:08 | Piperka
-Ahoj no tak dneska jsem se rozhodla, že sem dám info k nějakému filmu, co natočila nějaká z Charmedek...
-Nakonec jsem se rozhodla pro film Shannen Doherty
-Shann tam hraje hlavní roli
-Ten film se jmenuje View of Terror/Vyhlídka strachu
-Nedávno to dávali na Nově, já to bohužel neviděla, ale hrozně bych chtěla...
Název: View of Terror/Vyhlídka strachu
Režie: Louis Bélanger
Scénář: Robert Janes a Gregory Goodell
Žánr: Drama, Thriller
Hrají: Shannen Doherty, Michel Francoeur, Jayne Heitmeyer, Sean Tucker, Charles Edwin Powell, Vittorio Rossi a další...
(klik na celý článek)

Shannen Doherty 25.11.2008

6. prosince 2008 v 10:51 | Piperka
Ahoooj, já vím, že to poslední dobou flákám, ale dneska už mám vymyšlené tři články a přesto, že nemám moc času, pokusím se je dneska připravit a zveřejnit.
Jeden z nich je taky tenhle. Od té doby, co Shannen podepsala smlouvu, že se vrátí zpět do seriálu Beverlyhills 90210 se začíná pořád častěji objevovat na fotkách, které pořídili paparazzi a tak vám sem taky jednou nějaké dávám... Shannen to tam moc sluší, přeto, že není zrovna dvakrát vymóděná. Byla v superarketu, pravděpodobně se svým přítelem:

Tak pls, pište komenty!

Shannen Doherty v Beverly Hills 90210

15. srpna 2008 v 16:30 | Piperka
Ahoj, tohle je asi poslední článek, než přijedeme z Kréty...
Ahoj, no možná už to někteří víte, a možná už to víte všichni, ale seriál Beverly hills 90210, který se natáčel v letech 1990-2000 se vrací. A Shannen Doherty tam bude hrát stejně jako pře lety!! Vrací se do seriálu spolu i se dvěmi dalšími herečkami, které tam s ní hráli už před lety a to s Jennie Garth a Tori Spelling. Já osobně jsem to moc nesledovala... ale pár dílů jsem viděla, ale nevím, jestli se budu koukat na ty nové... Ale stejně je to super zpráva:-))
Tady je video o návratu Beverly Hills, ale nevím, jestli bude fungovat...:
A tady jedno video, jak Brenda (Shannen), v seriálu zpívá(v tom starém), a není to playback! Shannen je ta v té růžové uniformě:-D No ta hlavní co zbívá....
zdroj:

Shannen Doherty na Nově!

6. srpna 2008 v 15:41 | Piperka
Ahooj, no tak už asi před dvěma dny jsem viděla ukázku na lákavě vypadající film jménem "Vyhlídka strachu", já se na něj nebudu moct koukat, protože už budu na Krétě ale vy bysme mohli. Je to Kanadský thriller z roku 2003 se Shannen Doherty v hlavní roli!! V těch ukázkách jí to oc seklo, jestli to tak můžu říct:-D Tenhle film dávají v nedelli 10.8. myslím, ze ve 21:50, tak jestli se chcete koukat, tak na to nezapomente!
Nebudu vám řikat podrobný popis, ale velmi stručnou část dějě říct můžu:
Ve chvíli, kdy se atraktivní dívka Shannen Doherty rozhodne žít svůj život po svém, stává se hračkou dotěrného devianta. Včas ale pochopí, že útěk není řešením a rozhodne se jednat.
Toto byl popisek z televizního program...teď můj vlastní...
Když se Celene (Shannen Doherty) rozhodne postavit na vlastní život, někdo jí pořád sleduje. Začne to tím, že jí posílá anonymní balíčky, telefonuje jí a sleduje, ale později se dostane dokonce i do jejího bytu. Celene (Shannen) ale nikdo nevěří, dokonce ani policie. Proto se rozhodne sama jednat...
(foto z filmu)

Shannen Doherty v Malibu 26.5.2008

5. června 2008 v 19:29 | Piperka
Ahoooj!! Tak po dlouhé době zase přidávám... Je mi to líto... To víte, škola. Deska jsem měla nutkání vyskočit z okna a utíct ze školy....Pak mi ale došlo, že jsme ve třetim patře a že by to asi bolelo...Tak jsem si to rozmyslela
Jinak na hodnocení VGS se pracuje, takže to ožná už dneska zveřejním, ale moc bych na to nespoléhala...
Ale teď už k věci... Dávám vám sem nějaké fotešky Shannen, kterou paparazzi vyfotili v Malibu 26.5.2008...Nevím, kdo je to tam s ní, ale pokud to někdo víte tak to klidě napište do komentářů a já to sem přidám... Shannen to tam moooc sluší, i když ty fotky nejsou moc kvalitní...:
Tak jak se vám líbí??

Shannen Doherty 14.4.2008

17. dubna 2008 v 16:47 | Piperka
Ahoj, tak se zase jednou objevila Shannen Doherty. Paparazzi jí zastihli kdyz byla na výlet v Malibu (Los Angeles, California) se svojí matkou a pejskem.... Moc jí to tam slusí a je super, ze se zase ukázala no tak tady máte pár fotek....
(Klik na celý clánek)

Happy Birthday Shannen!!!

13. dubna 2008 v 14:08 | Piperka
Ahoooj!! Včera 12.4.2008 Shannen Doherty oslavila svoje už 37. narozeniny!! Přeju jí všecho nejlepší a vy určitě taky a vytvořila jsem takobé přáníčko, ale není nic moc....
Tak ještě jednou všechno nej Shanny!!
Tak pište názory...

Shannenka v North Shore:-)))

18. listopadu 2007 v 17:25 | Piperka
Ahojky, na jedný super stránce tady:-) jsem zjistila, že fanoušci Shannenky jí můžou vidět v seriálu North Shore:-)Hraje tam Alexandru Hudson. Dávají ho každý všední den ve 13:45 na TV Nova. Já osobně jsem ještě ani jeden díl neviděla, ale chystám se na to. Bohužel to moc nestíhám ze školy. Tento seriál má 21 epizod a seriál byl natočen roku 2004.
Tady fotešky, jsou jen 3...:
Moc jí to sluší že ano? Pište názory:-)))

Něco o Shannen Doherty

16. září 2007 v 14:12 | Piperka
Celým jménem Shannen Maria Doherty se narodila 12.dubna 1971 v Memphisu. Když jí bylo sedm let, přestěhovala se celá rodina do Los Angeles. Její první televizní role přišla v deseti letech v seriálu ''Otec Murphy''. Pak přišlo několik menších filmových rolí, než se Shannen podařilo definitivně prorazit díky seriálu ''Beverly Hills 90210''. V roce 1994 alwe psychycky nezvládla tlak, který na ni byl vyvíjen, propadla alkoholu a díky své neukázněnosti a nedochvilnosti byla nakonec ze seriálu vyhozena... V roce 1998 přišla její velká šance v seriálu Charmed/Čarodějky. V posledním díle třetí série však Prue umírá a Shannen seriál opouští.Smrt Prue původně neměli scénáristi v plánu.Shanneniny konflikty však dosáhly toho, že dostala padáka. Komplikovala totiž práci štábu neukázněnostní, pitím a arogancí. Má panickou hrůzu z pavouků a švábů.
 
 

Reklama